Spróbuj zakrzywić swoją czasoprzestrzeń z pomocą aplikacji MDF 2020, weź udział w konkursie!

AKTUELLES | 10-09-2020
Sprawdź nową aplikację MDF 2020. Baw się zdjęciami, twórz własne obrazy i udostępniaj je w serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram). Zdjęcie podpisz za pomocą hasztagów #konkursMDF2020 #soundscapes i oznacz profil Filharmonii. Na autorów najlepszych zdjęć czekają bilety na koncerty podczas festiwalu MUSIC.DESIGN.FORM oraz kody dostępu do ich streamingów.

Aplikacja i konkurs

Zapraszamy do zabawy z nową aplikacją MDF 2020, która pozwala na tworzenie ze zdjęć własnych obrazów z użyciem motywu przewodniego identyfikacji wizualnej trzeciej edycji MUSIC.DESIGN.FORM Festival. Użytkownicy Facebooka i Instagrama mogą dodatkowo wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są bilety na wybrane wydarzenia podczas MDF Festival 2020 oraz kody dostępu do transmisji online na platformie livefilharmonia.szczecin.pl koncertów w ramach MDF Festival 2020.

Aby wziąć udział w Konkursie, należy:
  • wykonać, przy użyciu aplikacji dostępnej pod adresem mdf2020app.filharmonia.szczecin.pl zdjęcie nawiązujące do hasła przewodniego festiwalu MDF - soundscapes.
  • zamieścić zdjęcie w serwisie Facebook lub Instagram
  • w opisie zdjęcia zawrzeć hasztagi #konkursMDF2020 #soundscapes i oznaczyć profil Filharmonii (Facebook: @FilharmoniaSZN, Instagram: @filharmoniaszczecin).

Konkurs trwa od 10 września do 23 września 2020 r. do godziny 23:59.

24 września Jury spośród wszystkich zdjęć spełniających warunki Konkursu wybierze 3 zwycięzców, których fotografie w najlepszy sposób wpisują się w tematykę Konkursu.

Zapoznaj się z regulaminem Konkursu

Jak działa aplikacja?

• Wybierz zdjęcie klikając Załaduj swoje zdjęcie (na większości urządzeń mobilnych można wybrać opcję aparatu) aby zrobić nowe zdjęcie.
  • Przesuń palcem lub myszką po obrazku, aby zmienić układ w kalejdoskopie.
  • Kliknij przycisk Zapisz i poczekaj krótką chwilę (na komputerze można też użyć klawisza spacji na klawiaturze).

Soundscapes - dźwiękowe pejzaże

Zasypiamy i budzimy się w otoczeniu dźwięków. Szum przejeżdżających za oknem samochodów, szczekający pies sąsiada, grające w tle radio, urządzenia biurowe w pracy, śpiew ptaków w parku, rozmowy telefoniczne, muzyka w sklepach i galeriach handlowych, szum lasu czy rzeki – wszystko to tworzy dźwiękowy krajobraz, który wpływa na nasze zmysły i całe życie.

Trzecia edycja MUSIC.DESIGN.FORM Festival, który odbędzie się w dniach 23-27 września 2020 r. to właśnie dźwiękowe pejzaże – soundscapes. Do tematu, rozpatrywanego dziś szeroko w kontekście akustycznym, środowiskowym czy architektonicznym, podejdziemy od strony muzycznej, ale i w wymiarze pozamuzycznym.

April 2021
04APRSo, 19:00
Filharmonia Szczecin OnlineSCHUMANN | RACHMANINOV | CHOPINKostenlose Online-Premiere
05APRMo, 19:00