MDF Festival 2018

MDF Festival 2018 - video

AKTUALNOŚCI | 27-03-2019
Pięć dni pełnych wystaw, warsztatów, dyskusji na temat współczesnego designu, instalacji świetlnych i dźwiękowych, a przede wszystkim niecodziennych, eksperymentalnych i premierowych koncertów. Tak wyglądała pierwsza edycja MUSIC.DESIGN.FORM Festival. W oczekiwaniu na tegoroczną odsłonę festiwalu zapraszamy na małe podsumowanie tego, co już za nami.
Dla jednych kontrowersyjny, dla innych trafiony w sedno, a z pewnością przez wszystkich wyczekiwany z zainteresowaniem. Wszakże takiego festiwalu jak MUSIC.DESIGN.FORM jeszcze nie było, choć wydarzenia eksperymentalne i koncerty spoza dziedziny muzyki klasycznej nie są w Filharmonii w Szczecinie rzadkością. Po raz pierwszy jednak zostały one skumulowane w ciągu pięciu dni i wzmocnione przekazem wizualnym - takie zresztą było założenie Festiwalu MDF 2018.

W oczekiwaniu na tegoroczną, drugą edycję, zapraszamy do obejrzenia podsumowania wideo MUSIC.DESIGN.FORM Festival 2018

W czasie pięciu dni trwania Festiwalu MUSIC.DESIGN.FORM Festival 2018 budynek Filharmonii w Szczecinie, podczas różnych wydarzeń, odwiedziło kilka tysięcy osób zainteresowanych odbywającymi się w nim wystawami, warsztatami, dyskusjami na temat współczesnego designu, grą dźwiękiem, światłem i obrazem, a przede wszystkim – niecodziennymi, eksperymentalnymi i premierowymi koncertami. Chcieliśmy skłonić wszystkich uczestników festiwalowych wydarzeń do twórczych poszukiwań i wyjątkowych przeżyć artystycznych. Dziś z całą pewnością możemy stwierdzić, że nam się to udało. Żywiołowe reakcje publiczności, która chętnie wchodziła w interakcje, jej pozytywne wrażenia i informacje zwrotne, które otrzymywaliśmy po każdym wydarzeniu, czy wreszcie szeroki oddźwięk w mediach potwierdziły, że warto organizować wydarzenia takie jak festiwal MDF.

Szczegóły dotyczące drugiej edycji MDF Festival już niebawem. Bądźcie czujni.
01CZEwt, 11:00
05CZEsb, 11:00
05CZEsb, 19:00
BRILLANTE | LiveFilharmoniaKrzysztof Herdzin & Motion Triokoncert z publicznością / płatna transmisja online