LiveFilharmonia, GRANDIOSO, BRILLANTE, MISTERIOSO, RUBATO, ESPRESSIVO, SOUNDLAB, Koncerty rodzinne

Repertuar i sprzedaż biletów na marzec 2021 - AKTUALIZACJA

AKTUALNOŚCI | 29-01-2021
Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem i harmonogramem koncertów online na marzec.

Zamknięty budynek i sprzedaż biletów

Ze względu na aktualne obostrzenia i zamknięcie instytucji dla publiczności do 14 lutego, stacjonarna oraz internetowa sprzedaż biletów chwilowo nie będzie się odbywać.

O wszelkich zmianach dotyczących koncertów stacjonarnych oraz sprzedaży biletów na nie będziemy Państwa informować na bieżąco w zależności od kolejnych wytycznych rządu.

Koncerty z publicznością, transmisje online

Zapraszamy Państwa zarówno na nasze kanały w serwisach Facebook i YouTube, jak i na livefilharmonia.szczecin.pl, gdzie transmitujjemy wydarzenia na żywo. Ta nowoczesna platforma pozwala także na dostęp do koncertów, które już się odbyły (archiwum VOD). Intuicyjność obsługi i jakość transmisji jest na wysokim poziomie - w jakości Full HD i z możliwością odbioru doskonałej jakości dźwięku.

Zakup biletów-kodów dostępów na koncerty online oraz dostęp do transmitowanych koncertów możliwy na jest bezpośrednio na stronie livefilharmonia.szczecin.pl lub ze strony głównej Filharmonii. Po kliknięciu w prawym górnym rogu ikony LIVE zostaniecie Państwo przekierowani na platformę. Można tam kupić bilety umożliwiające dostęp do koncertu i całego archiwum minionych wydarzeń na 24 godziny od godziny premiery lub do 72 godzin.

Kolejne miesiące przed nami

Sezon 2020/2021 trwa w najlepsze, a my staramy się, by nie zabrakło Państwu okazji do spotkań z muzyką. Nieustająco pracujemy nad kolejnymi koncertami i projektami, także nad wydawnictwami płytowymi, których już wkrótce będzie jeszcze więcej.

Przed nami kolejne miesiące i kolejne spotkania z klasyką, kameralistyką, jazzem, elektroniką i to zarówno w złotej sali, na naszych kanałach Facebook i YouTube jak i przez platformę transmitującą koncerty livefilharmonia.szczecin.pl. Bądźcie z nami!
01MAJsb, 19:00
MISTERIOSO | Filharmonia Szczecin OnlineFeelHarmony Quintet I Muzyka polskabezpłatna premiera online
02MAJnd, 19:00
BRILLANTE | Filharmonia Szczecin OnlineW starym kiniebezpłatna premiera online