BRILLANTE, LiveFilharmonia

Swing I Feelings I Life - walentynkowa transmisja online

AKTUALNOŚCI | 09-02-2021
W niedzielę 14 lutego o godzinie 19:00 czeka nas spotkanie z oryginalnymi swingowymi kompozycjami Pawła Steczka. Michał Grobelny, orkiestra i muzycy jazzowych opowiedzą w amerykańskim stylu o życiu i tym co z nim nierozerwalnie złączone - pasji i... miłości. Koncert będzie transmitowany na LiveFilharmonia.szczecin.pl i z pewnością będzie doskonałym uzupełnieniem romantycznej walentynkowej kolacji w domowym zaciszu.
Paweł Steczek powraca do Filharmonii w Szczecinie z nowym projektem muzycznym. Swing | Feelings | Life połączy dwie muzyczne osobowości z różnych stron świata. Oryginalne swingowe kompozycje i aranżacje Pawła Steczka w interpretacji i wykonaniu Michała Grobelnego z towarzyszeniem orkiestry i muzyków jazzowych opowiedzą w amerykańskim stylu, o uczuciach, pasji, miłości, życiu.

Paweł Steczek to absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, założyciel grupy Button Hackers. Jest autorem muzyki i aranżacji do inscenizacji teatralnych i filmowych. Utwory, które pisze dla zespołu Button Hackers, znalazły się m.in. na kompilacjach Smooth Jazz Cafe i Chillout Cafe.

Michał Grobelny to wszechstronny muzyk, wokalista, pianista wielokrotnie współpracujący z Filharmonią w Szczecinie. Aktualnie pracuje nad swoją debiutancką płytą, do tego udziela się kompozycyjnie i aranżacyjnie czego wynikiem była współpraca m.in. z debiutującą wokalistką Jagodą Kret, Arkiem Kłusowskim oraz zespołem Xxanaxxem. Od niedawna można zobaczyć Michała na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku w musicalu Jesus Christ Superstar w głównej roli Jezusa z Nazaretu.

Wszystkich spragnionych muzycznych swingowych uniesień zapraszamy już w niedzielę 14 lutego o godzinie 19:00 na koncert Swing | Feelings | Life. Koncert transmitowany będzie na platformie LiveFilharmonia.szczecin.pl, do której dostęp kosztuje 10/20 zł.

Partnerem koncertu Swing | Feelings | Life jest Szczecińska Izba Adwokacka.
Głównym Partnerem Filharmonii jest Dealer BMW Bońkowscy.
01MAJsb, 19:00
MISTERIOSO | Filharmonia Szczecin OnlineFeelHarmony Quintet I Muzyka polskabezpłatna premiera online
02MAJnd, 19:00
BRILLANTE | Filharmonia Szczecin OnlineW starym kiniebezpłatna premiera online