Koncerty na żywo na platformie livefilharmonia.szczecin.pl

AKTUELLES | 04-09-2020
Z myślą o Państwa komforcie, jeszcze większej dostępności wydarzeń Filharmonii w Szczecinie, w sezonie artystycznym 2020/2021 postanowiliśmy część naszych koncertów transmitować za pośrednictwem specjalnie przygotowanej platformy livefilharmonia.szczecin.pl.
To dla nas całkowicie nowa przestrzeń pracy i mamy nadzieję, że sprosta Państwa oczekiwaniom. Do współpracy zaprosiliśmy liderów tej branży firmę transmisjelive.pl, dzięki której intuicyjność dostępu i jakość transmisji będzie stała na wysokim poziomie. Już teraz można wykupić jednorazowy dostęp, który uprawnia do odtworzenia wybranej transmisji na żywo!

Jak obejrzeć transmisję na żywo?

1. W celu uzyskania dostępu do platformy, na której są transmitowane koncerty na żywo, należy udać się na stroną internetową livefilharmonia.szczecin.pl, dokonać rejestracji konta, zalogować się, a następnie wykupić dostęp do serwisu. Brak rejestracji konta uniemożliwia dostęp do transmisji na żywo i pełnej zawartości serwisu.

2. W celu rejestracji konta trzeba kliknąć w ikonę „ZALOGUJ SIĘ”, a następnie „ZAREJESTRUJ SIĘ”. Należy wypełnić pola: e-mail, nazwa użytkownika, hasło, a także zaznaczyć klauzulę o zapoznaniu się z obowiązującym regulaminem platformy. W odpowiedzi, na podany e-mail, zostanie wysłana wiadomość z prośbą o aktywację konta. Należy ją otworzyć w swojej skrzynce mailowej i kliknąć „AKTYWUJ KONTO”, aby ukończyć proces rejestracji.

3. Po aktywacji konta należy zalogować się na platformie livefilharmonia.szczecin.pl i przejść do zakupu dostępu do serwisu na dane wydarzenie z listy wskazanej na stronie lub z poziomu menu.

4. Po wybraniu wybranego koncertu z kalendarza należy kliknąć w ikonę „KUP DOSTĘP” i wybrać opcję dostępu na 24h lub 72h.

• dostęp do serwisu na 24h (w cenie 10,00 zł) – to wykupienie dostępu do jednej transmisji na żywo przez 24 godziny od momentu jej rozpoczęcia*
  • dostęp do serwisu na 72h (w cenie 20,00 zł) – to wykupienie dostępu do jednej transmisji na żywo przez 72 godziny od momentu jej rozpoczęcia*

5. Po wyborze opcji dostępu (24h lub 72h) należy dokonać wyboru płatności po kliknięciu w ikonę KUP TERAZ. Płatności za udzielony dostęp można dokonać za pośrednictwem szybkich transakcji (obsługuje dotpay.pl) lub za pośrednictwem karty kredytowej. Należy wybrać preferowany wariant płatności i postępować zgodnie z pojawiającymi się komunikatami.

6. Użytkownik rejestrujący swoje konto i wykupujący dostęp do transmisji koncertu akceptuje Regulamin usług w serwisie livefilharmonia.szczecin.pl oraz Politykę prywatności.

*Wykupienie dostępu na 24h lub 72h pozwala użytkownikowi na wielokrotne odtwarzanie transmisji w określonym przedziale czasowym. Dodatkowo Archiwum VOD jest dostępne od razu po uiszczeniu opłaty aż do czasu wygaśnięcia dostępu.

Odpowiedzi na często zadawane pytania znajdują się w dziale pomocy platformy livefilharmonia.

Mai 2021
01MAISa, 19:00
MISTERIOSO | Filharmonia Szczecin OnlineFeelHarmony Quintet I Polnische Musik Kostenlose Online-Premiere
02MAISo, 19:00