Procedury bezpieczeństwa dla gości Filharmonii

AKTUELLES | 08-10-2020
Układając programy koncertów staraliśmy się zapewnić Państwu najlepsze artystyczne doznania, nie zapominając jednak o bezpieczeństwie odwiedzających nas gości. Przestrzeganie opracowanych procedur bezpieczeństwa pozwoli nam wszystkim cieszyć się muzyką, która gości w złotej sali Filharmonii.

W nowym sezonie Filharmonia brzmi dobrze

Programy koncertów zostały przygotowane z myślą o dostosowaniu do wymagań służb sanitarnych i aktualnej sytuacji w kraju, zapewniając Państwu jednocześnie najlepsze wrażenia artystyczne. Kontynuujemy spotkania z klasyką, kameralistyką, jazzem, elektroniką i szerokimi działaniami edukacyjnymi i to zarówno w złotej sali jak i online.

Spotykamy się z Państwem na naszych kanałach w serwisach FacebookYouTube, a w tym sezonie także przez platformę livefilharmonia.szczecin.pl, na której transmitujemy koncerty. Jest to dla nas nowa, acz szybko rozwijająca się część działalności, dzięki której mamy nadzieję gościć jeszcze częściej w domach melomanów.

By uzyskać dostęp do platformy, na której są transmitowane koncerty na żywo, należy udać się na stroną internetową livefilharmonia.szczecin.pl, dokonać rejestracji konta, zalogować się, a następnie wykupić dostęp do serwisu. Odpowiedzi na często zadawane pytania znajdują się w dziale pomocy platformy.

Procedury bezpieczeństwa

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, GIS, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego wprowadziliśmy dostosowane procedury bezpieczeństwa, z którymi każdy może łatwo zapoznać się m. in. na naszej stronie internetowej. Osoby przebywające na terenie Filharmonii zobowiązane są do przestrzegania Procedury bezpieczeństwa dla uczestników wydarzeń/gości Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie w trakcie epidemii SARS-CoV-2. Pełną treść, z którą należy się zapoznać, znajdą Państwo TUTAJ

Nasi pracownicy zostali odpowiednio przeszkoleni i zaznajomieni z wszystkimi procedurami bezpieczeństwa. Cały czas uważnie śledzimy pojawiające się wytyczne i rekomendacje dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa podczas wydarzeń i dostosowujemy do nich swoje działania.

Wskazówki dla melomanów

Wchodząc do budynku Filharmonii należy pamiętać o zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji rąk, zachowaniu bezpiecznych odległości oraz o podpisaniu oświadczenia o stanie zdrowia (wzór stanowi załącznik nr 1 do Procedury bezpieczeństwa);. Zalecamy samodzielne wydrukowanie i wypełnienie formularza oświadczenia przed przybyciem do Filharmonii. Istnieje również możliwość wypełnienia oświadczenia w wyznaczonym miejscu w obiekcie.

Podjęte przez Filharmonię działania są zgodne z wytycznymi Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i mają za zadanie zminimalizowanie możliwości zakażenia COVID-19.

Niezmiernie dziękujemy za Państwa wsparcie i wyrozumiałość oraz dotychczasową aktywność. Cieszymy się, że możemy być dla Państwa i z Państwem i prosimy o więcej. Bądźcie z nami!
01JUNDi, 11:00
05JUNSa, 11:00
05JUNSa, 19:00
BRILLANTE | LiveFilharmoniaKrzysztof Herdzin & Motion TrioKonzert mit Publikum / kostenpflichtige Online-Übertragung