Repertuar i sprzedaż biletów na luty 2021

AKTUELLES | 29-12-2020
Atom String Quartet, MILO Ensamble, pianiści Yeol Eum Son i Denis Kozhukhin, to tylko niektórzy artyści, z którymi spotkamy się w lutym podczas koncertów. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym repertuarem na luty. Internetowa sprzedaż biletów rozpocznie się 12 stycznia o godzinie 10:00.

Sprzedaż biletów

Ze względu na aktualne obostrzenia i zamknięcie instytucji dla publiczności do 17 stycznia, stacjonarna sprzedaż biletów chwilowo nie będzie się odbywać. Bilety na wydarzenia lutowe będzie można kupić przez naszą stronę internetową - sprzedaż rozpocznie się 12 stycznia o godzinie 10:00.

Przypominamy, że rezerwacji biletów można dokonać tylko bezpośrednio w kasie lub mailowo na adres kasa@filharmonia.szczecin.pl.

Koncerty z publicznością, transmisje online

Zapraszamy Państwa zarówno na koncerty w złotej sali, jak i na livefilharmonia.szczecin.pl, gdzie transmitujjemy wydarzenia na żywo. Ta nowoczesna platforma pozwala także na dostęp do koncertów, które już się odbyły (archiwum VOD). Intuicyjność obsługi i jakość transmisji jest na wysokim poziomie - w jakości Full HD i z możliwością odbioru doskonałej jakości dźwięku.

Zakup biletów na koncerty online oraz dostęp do transmitowanych koncertów możliwy na jest bezpośrednio na stronie livefilharmonia.szczecin.pl lub ze strony głównej Filharmonii. Po kliknięciu w prawym górnym rogu ikony LIVE zostaniecie Państwo przekierowani na platformę. Można tam kupić bilety umożliwiające dostęp do koncertu i całego archiwum minionych wydarzeń na 24 godziny od godziny premiery lub do 72 godzin.

Kolejne miesiące przed nami

Sezon 2020/2021 rozpoczęliśmy z nowym hasłem "Filharmonia Szczecin - brzmi dobrze" i mamy nadzieję, że będzie tak brzmiała przez kolejne miesiące. Programy koncertów zostały przygotowane z myślą o zapewnieniu naszym melomanom zarówno najlepszych wrażeń artystycznych, jak i bezpieczeństwa. Przed nami kolejne miesiące i kolejne spotkania z klasyką, kameralistyką, jazzem, elektroniką i to zarówno w złotej sali, na naszych kanałach Facebook i YouTube jak i przez platformę transmitującą koncerty livefilharmonia.szczecin.pl.

Dziękując za Państwa dotychczasową aktywność podczas premier online zapraszamy na lutowe spotkania z muzyką. Bądźcie z nami!
01JUNDi, 11:00
05JUNSa, 11:00
05JUNSa, 19:00
BRILLANTE | LiveFilharmoniaKrzysztof Herdzin & Motion TrioKonzert mit Publikum / kostenpflichtige Online-Übertragung