Weź udział w konkursie i zaprojektuj logo EduFilharmonii

AKTUELLES | 20-01-2021
Zapraszamy młodzież w wieku 10-15 lat do wzięcia udziału w konkursie na projekt logo EduFilharmonii. Zwycięzca otrzyma od nas m. in. tablet graficzny, a my na podstawie jego pracy opracujemy formę graficzną logo i całą księgę znaku. Zgłoszenia prac przyjmujemy do 31 stycznia.

Zaprojektuj logo

Wszystkich młodych melomanów w wieku 10-15 lat zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na zaprojektowanie logo EduFilharmonii. Aby wziąć udział w konkursie, należy opracować dowolną techniką nazwę własną „EduFilharmonia”. Prace z zakresu malarstwa, rysunku, grafiki mogą być wykonywane w dowolnych technikach malarskich i rysunkowych: pastel, tusze, akwarela, tempera, gwasz, olej, batik, collage, techniki własne. Dopuszczalne są również formy z recyklingu: kolorowych papierów, tkanin, zakrętek itp. Format prac nie powinien przekraczać formatu A4.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody – tablet graficzny, pakiety wydawnictw edukacyjnych EduFilharmonii oraz bilety na koncerty w Filharmonii.

Co może być inspiracją dla uczestników konkursu?

Mamy nadzieję, że byliście w Filharmonii na jednym z wydarzeń edukacyjnych. Za inspirację mogą także służyć materiały wideo na kanale EduFilharmonia Szczecin:

ODWIEDŹ KANAŁ YOUTUBE

Prace uczestników w formie skanu lub zdjęcia pracy należy przesłać drogą elektroniczną na adres social@filharmonia.szczecin.pl najpóźniej do 31 stycznia 2021 roku do godz. 23:59. Wraz ze skanem lub zdjęciem pracy należy przesłać podpisane przez opiekuna prawnego uczestnika konkursu oświadczenie dostępne na stronie Organizatora. Przesłany plik powinien być zapisany w formacie JPG lub PDF o rozmiarze nie przekraczającym 5 MB.

W ramach Konkursu jeden Uczestnik może zgłosić jedną pracę.

WIEK UCZESTNIKÓW: 10-15 lat
TERMIN ZGŁOSZEŃ: 31 stycznia 2021, godz. 23:59

PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU
POBIERZ OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA

Co Filharmonia zrobi ze zwycięską pracą?

Filharmonia na podstawie zwycięskiej pracy opracuje formę graficzną logo EduFilharmonii wraz z księgą znaku, która zostanie reprezentacyjnym znakiem graficznym EduFilharmonii. Znak ten odtąd znajdzie się na wszystkich materiałach edukacyjnych Filharmonii w Szczecinie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, szczególnie w okresie ferii zimowych. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie internetowej EduFilharmonii:  edu.filharmonia.szczecin.pl.

Twórzcie razem z nami EduFilharmonię!

Co to jest EduFilharmonia?

EduFilharmonia to szeroka oferta kulturalna przeznaczona dla dzieci, która łączy beztroską zabawę z edukacją muzyczną. Koncerty, warsztaty, wyjątkowe wydarzenia - ekipa EduFilharmonii zapewnia młodszej części melomanów ogromną dawkę energii, która szybko zamienia się w kreatywne działania muzyczne. Spiczasty budynek ze złotą salą symfoniczną na początku onieśmiela małych gości, by po chwili zostać oswojoną „białą szklaną górą”. Dla dzieci Filharmonia to labirynt, w którym mieszka muzyka – wystarczy odrobinę ciekawości, by móc odkryć tajemniczy świat, w którym rządzą klucze wiolinowe, smyczki i partytury.
Mai 2021
01MAISa, 19:00
MISTERIOSO | Filharmonia Szczecin OnlineFeelHarmony Quintet I Muzyka polskaKostenlose Online-Premiere
02MAISo, 19:00