Kontakt

Mieczysław-Karłowicz-Philharmonie Szczecin
ul. Małopolska 48
70-515 Szczecin
Zentrale Tel. +48 91 430 95 10

Öffnungszeiten Sekretariat:
Montag-Freitag 08:30-16:30 Uhr
Tel. +48 91 430 95 11
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl

Öffnungszeiten Kasse:
  • Dienstag-Donnerstag 13:00-18:00 Uhr
  • Freitag 13:00-20:00 Uhr
  • Samstag 12:00-16:00 Uhr
  • Sowie jeweils eine Stunde vor allen Veranstaltungen, die von der Philharmonie selbst veranstaltet werden
Tel. +48 91 431 07 20
Mobil +48 539 94 94 54
e-mail: kasa@filharmonia.szczecin.pl

Kontakt für Medienanfragen
Katarzyna Plater-Zyberk
Mobil +48 537 999 308
e-mail: rzecznik@filharmonia.szczecin.pl

Partnerschaft von Kultur und Wirtschaft
Anna Tuderek
Mobil +48 531 300 190
e-mail: a.tuderek@filharmonia.szczecin.pl

Weronika Więzowska
Mobil +48 537 999 310
e-mail: w.wiezowska@filharmonia.szczecin.pl

Vermietung des Objekts
Magdalena Sawicka-Błądek
Mobil +48 576 050 270
e-mail: wynajmy@filharmonia.szczecin.pl

Besichtigung des Objekts
e-mail: zwiedzanie@filharmonia.szczecin.pl

Fotosessions
Marta Mac
Mobil +48 537 999 302
e-mail: m.mac@filharmonia.szczecin.pl

PROGRAMMRESSORT
Abteilung für künstlerische Veranstaltungen
Kinga Rozkrut - Leiterin
e-mail: k.rozkrut@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 50
Mariola Bryl
e-mail: m.bryl@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 51
Matylda Grączewska
e-mail: matylda.graczewska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 52
Izabela Mich-Bryl
e-mail: i.mich@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 54
Magdalena Rocka
e-mail: m.rocka@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 54
Dominik Wastowski
Zentrum für Information und Öffentlichkeitsarbeit
Patrycja Proczak - Leiterin
e-mail: p.proczak@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 25
Julia Matyszczyk - z-ca kierownika ds. sprzedaży
Aleksandra Bednarska
Joanna Błachowska-Kurbiel
Maciej Cybulski
e-mail: m.cybulski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 24
Patrycja Glądała
e-mail: p.gladala@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 23
Katarzyna Grochowska
Katarzyna Hołownia
Bożena Jasińska
Bildungszentrum
Mateusz Czarnowski - kierownik
e-mail: m.czarnowski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 28
Kamila Mostowik-Matczak - z-ca kierownika
Julia Hałas
e-mail: j.halas@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 26
Natalia Maciejczak
e-mail: n.maciejczak@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 26
Hanna Wilińska
e-mail: h.wilinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 27
Selbstständige Bereiche
Jolanta Góra - Rechtsberaterin
Katarzyna Conder - główny specjalista ds. personalnych i organizacji pracy
e-mail: k.conder@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 64
Krzysztof Janowski - administrator systemów informatycznych
e-mail: k.janowski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 69
Weronika Więzowska - główny specjalista ds. pozyskiwania środków
e-mail: w.wiezowska@filharmonia.szczecin.pl
tel: 537 999 310
Katarzyna Plater-Zyberk - rzecznik prasowy
e-mail: rzecznik@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 537 999 308
Mateusz Drozda - specjalista ds. BHP
RESSORT VERWALTUNG UND TECHNIK
Verwaltung und Wirtschaft
Danuta Burdzińska - Leiterin
e-mail: d.burdzinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 66
Wioletta Przybyłowicz - z-ca kierownika
Karina Grocholska
e-mail: e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl
tel: tel: +48 91 430 95 11
Marta Mac
e-mail: e-mail: m.mac@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 537 999 302
Magdalena Sawicka-Błądek
e-mail: m.sawicka@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 67
Paulina Zaniewska
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 11
Technik
Tomasz Trojanowski - kierownik
Rafał Przybyłowicz - z-ca kierownika
Łukasz Błądek
Marek Chmiel
Sławomir Ciesielski
Marcin Kołłek
Leszek Kotwicki
Igor Odziemczyk
Wiktor Pietruszka
Jan Remelski
RESSORT PERSONAL UND FINANZEN
Anna Jur - stellv. Hauptbuchhalterin
Finanzabteilung
Joanna Doktorczyk
Katarzyna Piaskowska
e-mail: k.piaskowska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 63
Monika Plucińska-Wawrzyniak
e-mail: m.plucinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 60
Juli 2024
brak wydarzeń w tym miesiącu
August 2024
03AUG '24Sa, 11:00
03AUG '24Sa, 12:00
03AUG '24Sa, 12:00
Galeria Poziom 4.RETROSPEKTIVE: Ryszard HorowitzAusstellung
03AUG '24Sa, 15:00
Choriner MusiksommerChoriner Musiksommer 2024Sinfonisches Konzert
04AUG '24So, 12:00
Galeria Poziom 4.RETROSPEKTIVE: Ryszard HorowitzAusstellung
10AUG '24Sa, 12:00
Galeria Poziom 4.RETROSPEKTIVE: Ryszard HorowitzAusstellung
11AUG '24So, 12:00
Galeria Poziom 4.RETROSPEKTIVE: Ryszard HorowitzAusstellung
17AUG '24Sa, 12:00
Galeria Poziom 4.RETROSPEKTIVE: Ryszard HorowitzAusstellung
18AUG '24So, 12:00
Galeria Poziom 4.RETROSPEKTIVE: Ryszard HorowitzAusstellung
22AUG '24Do, 19:00
24AUG '24Sa, 12:00
Galeria Poziom 4.RETROSPEKTIVE: Ryszard HorowitzAusstellung
25AUG '24So, 12:00
Galeria Poziom 4.RETROSPEKTIVE: Ryszard HorowitzAusstellung
30AUG '24Fr, 12:00
Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2024Regionalne dziedzictwo Pomorza ZachodniegoWorkshops
30AUG '24Fr, 12:00
Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2024Przesłuchania tradycyjneHearings
30AUG '24Fr, 19:00
Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2024Dikanda z OrkiestrąKonzert
31AUG '24Sa, 12:00
Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2024Badania terenoweWorkshops
31AUG '24Sa, 12:00
Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2024Przesłuchania eksperymentalneHearings
31AUG '24Sa, 21:00
Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2024Jam session | SUFERIJam session
31AUG '24Sa, 23:00
Turniej Muzyków Prawdziwych - TMP 2024Dom tańca | WędrowiecTanzspaß
2024
REPERTUAR