Filharmonia Szczecin Online

I żyli długo i w Szczecinie 2 - premiera online dla tysięcy melomanów

NEWS | 23-03-2020
To było wspaniałe popołudnie! Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i oglądali premierę online koncertu „I żyli długo i w Szczecinie 2”. Tysiące oglądających na kanałach Filharmonii i mnóstwo pozytywnych reakcji to najpiękniejsze, co mogło się przydarzyć. Dziękujemy!

Przepiękne piosenki i premiera online

To było wspaniałe popołudnie! Piosenki autorstwa Agaty Kolasińskiej (teksty) i Mateusza Czarnowskiego (muzyka) w wykonaniu młodych wokalistów i Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie pod dyrekcją Miłosza Bembinowa zauroczyły tysiące oglądających. Dziękujemy wszystkim, którzy byli wczoraj z nami, a tych, którzy nie mogli obejrzeć premiery, zapraszamy na nasz kanał w serwisie YouTube, gdzie można go nadal oglądać.

Dziękujemy wszystkim osobom, bez których koncert i jego nagranie nie mogłyby się odbyć, a najbardziej młodym, wspaniałym i zdolnym wykonawcom - Martynie Ćwik, Kacprowi Kosterowi, Hani Ferfet, Eryce Wielebie, Wojtkowi Brendzie, Klarze Tarnowskiej, Darii Zając i Jeremiaszowi Przybylińskiemu.

Koncert rodzinny dostępny w sieci

Koncert „Edu Virtuoso – wokalny talent show” to przedsmak drugiej płyty „ I żyli długo i w Szczecinie”, która już niebawem ujrzy światło dzienne. Złota sala Filharmonii w Szczecinie zamieniła się w studio talent show - były kamery, prowadzący na scenie i za kulisami, głosująca publiczność i jury, a przede wszystkim wspaniali wokaliści. Osiem młodych gwiazd, wyłonionych w castingu, zaśpiewało wyjątkowe piosenki o Szczecinie. Nagrodą dla wokalistów będzie nagranie płyty z ich udziałem. Szczegóły dotyczące premiery albumu już wkrótce.

Cały koncert możecie obejrzeć na naszym kanale w serwisie You Tube:

Pierwsza płyta dostępna online

A zanim nowe piosenki ukażą się w postaci płyty, zachęcamy wszystkich do posłuchania i przypomnienia sobie pierwszej części „I żyli długo i w Szczecinie”. Pierwsza płyta jest w całości dostępna online w serwisach streamujących muzykę.

Aby łatwiej trafić na nasze wydawnictwo poniżej zbiorczy link do wszystkich serwisów - po kliknięciu wystarczy wybrać, która platforma nas interesuje:

Pełna lista serwisów dostępna TUTAJ

Zostańcie w domu, zostańcie z Filharmonią, słuchajcie muzyki i do zobaczenia na kolejnych koncertach online!
VIDEOS AND PHOTOS
July 2021
05JULmn, 18:00
Filharmonia Szczecin OnlineJorge Luis Valcarcel Gregorio | Jubileusz artystycznyfree online premiere