Kontakt

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
ul. Małopolska 48
70-515 Szczecin
centrala tel. +48 91 430 95 10

Sekretariat jest czynny:
poniedziałek-piątek w godz. 08:30-16:30
tel. +48 91 430 95 11
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl

Kontakt dla mediów:
Katarzyna Plater-Zyberk
tel. +48 537 999 308
e-mail: rzecznik@filharmonia.szczecin.pl

Specjalista ds. sponsoringu
Agnieszka Trencinger
tel: +48 91 430 95 14
e-mail: a.trencinger@filharmonia.szczecin.pl

Zwiedzanie obiektu
Hanna Wilińska
tel: +48 91 431 07 27
e-mail: zwiedzanie@filharmonia.szczecin.pl

Sesje zdjęciowe
Magdalena Sawicka-Błądek
tel: +48 576 050 270
e-mail: m.sawicka@filharmonia.szczecin.pl

Wynajem obiektu
Aleksandra Grzesiek
tel. +48 537 999 302
e-mail: wynajmy@filharmonia.szczecin.pl

Kasa Filharmonii w dniach 8 czerwca - 8 lipca 2020 r. będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-18:00.
Uprzejmie informujemy, że w czwartek 2 lipca w godzinach 14-:45-15:20 w kasie trwać będzie przerwa techniczna. Kasa w tym czasie będzie zamknięta. Dnia 3 lipca (piątek) kasa Filharmonii będzie czynna w godzinach 11:00-17:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Infolinia pod numerem (+48) 539 949 454 będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00.

Dni otwarcia galerii Poziom 4. 
szczegóły w zakładce Wystawy
PION PROGRAMOWY
Sekcja Wydarzeń Artystycznych
Kinga Rozkrut - kierownik
e-mail: k.rozkrut@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 50
Mariola Bryl
e-mail: m.bryl@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 51
Magdalena Grączewska-Głogowska
e-mail: m.graczewska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 55
Izabela Mich-Bryl
e-mail: i.mich@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 54
Centrum Informacji i Promocji
Maciej Skrzetuski - kierownik
e-mail: m.skrzetuski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 23
Liliana Soćko - z-ca kierownika
Maciej Cybulski
e-mail: m.cybulski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 24
Krzysztof Narożański
e-mail: k.narozanski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +91 430 95 53
Patrycja Proczak
e-mail: p.proczak@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 25
Agnieszka Trencinger
e-mail: a.trencinger@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 14
Bożena Jasińska
Joanna Błachowska-Kurbiel
Maciej Wyczółkowski
Katarzyna Hołownia
Centrum Edukacji
Agata Kolasińska - kierownik
e-mail: a.kolasinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 26
Kamila Matczak - z-ca kierownika
e-mail: k.matczak@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 26
Mateusz Czarnowski - z-ca kierownika
e-mail: m.czarnowski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 28
Agata Adamowicz
e-mail: a.adamowicz@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 27
Hanna Wilińska
e-mail: h.wilinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 27
samodzielne stanowiska
Katarzyna Plater-Zyberk - rzecznik prasowy
e-mail: rzecznik@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 537 999 308
Jolanta Góra - radca prawny
Agnieszka Trencinger - specjalista ds. sponsoringu
e-mail: a.trencinger@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 14
Henryk Matrzak - specjalista ds. BHP; archiwista
Katarzyna Conder - główny specjalista ds. personalnych i organizacji pracy
e-mail: k.conder@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 64
Krzysztof Janowski
e-mail: k.janowski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 69
Ewa Senger - główny specjalista ds. współpracy partnerskiej
PION ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY
Sekcja administracyjno-gospodarcza
Danuta Burdzińska - kierownik
e-mail: d.burdzinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 66
Urszula Kwaśniewska
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 11
Aleksandra Grzesiek
e-mail: a.grzesiek@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 18
Magdalena Sawicka-Błądek
e-mail: m.sawicka@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 67
Grażyna Matczak
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 11
Wioletta Przybyłowicz
Sekcja Techniczna
Rafał Zalewski - kierownik
e-mail: r.zalewski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 68
Marek Chmiel
Leszek Kotwicki
Łukasz Błądek
Jan Remelski
Marcin Kołłek
Gustaw Miłoszewski
Daniel Cywka
Artur Kiedas
Rafał Przybyłowicz
PION FINANSOWY
Monika Plucińska-Wawrzyniak
e-mail: m.plucinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 60
Sekcja Finansowa
Joanna Doktorczyk
Małgorzata Siedlecka
Katarzyna Piaskowska
e-mail: k.piaskowska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 63
Ewa Sampławska
Lipiec 2020
05LIPnd, 12:00
Filharmonia Szczecin OnlinePierwszy dzień - premiera teledysku
05LIPnd, 19:00
Filharmonia Szczecin OnlineUrodziny Szczecina | Szczecińscy kompozytorzypremiera online
09LIPcz, 20:00
Filharmonia Szczecin OnlineMuzyczny przewodnik Waleriana Pawłowskiegopremiera online
12LIPnd, 19:00
Filharmonia Szczecin OnlineResina | Tracespremiera online
16LIPcz, 20:00
Filharmonia Szczecin OnlineMuzyczny przewodnik Waleriana Pawłowskiegopremiera online
19LIPnd, 19:00
Filharmonia Szczecin OnlineRoyal String Quartet premiera online
23LIPcz, 20:00
Filharmonia Szczecin OnlineMuzyczny przewodnik Waleriana Pawłowskiegopremiera online
26LIPnd, 19:00
Filharmonia Szczecin OnlineAlaverdipremiera online
30LIPcz, 20:00
Filharmonia Szczecin OnlineMuzyczny przewodnik Waleriana Pawłowskiegopremiera online
Sierpień 2020
06SIEcz, 20:00
Filharmonia Szczecin OnlineMuzyczny przewodnik Waleriana Pawłowskiegopremiera online
09SIEnd, 19:00
13SIEcz, 20:00
Filharmonia Szczecin OnlineMuzyczny przewodnik Waleriana Pawłowskiegopremiera online
16SIEnd, 19:00
20SIEcz, 20:00
Filharmonia Szczecin OnlineMuzyczny przewodnik Waleriana Pawłowskiegopremiera online
23SIEnd, 19:00
27SIEcz, 20:00
Filharmonia Szczecin OnlineMuzyczny przewodnik Waleriana Pawłowskiegopremiera online
KONCERTY
EDU
WYSTAWY
INNE
«
2020
»
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
REPERTUAR
COOKIESAby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu filharmonia.szczecin.pl, a także w celach statystycznych, używamy plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, oznacza to, że zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Polityka prywatności | AKCEPTUJĘ