Kontakt

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
ul. Małopolska 48
70-515 Szczecin
centrala tel. +48 91 430 95 10

Sekretariat jest czynny:
poniedziałek-piątek w godz. 08:30-16:30
tel. +48 91 430 95 11
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl

Kasa Filharmonii jest czynna:
  • od wtorku do czwartku w godz. 13:00 – 18:00
  • w piątki w godz. 13:00 – 20:00
  • w soboty w godz. 12:00 – 16:00
  • oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem biletowanym, którego organizatorem jest Filharmonia
Kontakt do kas: tel. +48 91 431 07 20
Infolinia jest czynna od wtorku do czwartku w godz. 10:00 – 16:00, tel. +48 539 949 454
e-mail: kasa@filharmonia.szczecin.pl

Rzecznik prasowy:
Katarzyna Plater-Zyberk
tel. +48 537 999 308
e-mail: rzecznik@filharmonia.szczecin.pl

Partnerstwo kultury i biznesu
Anna Tuderek
tel: +48 531 300 190
e-mail: a.tuderek@filharmonia.szczecin.pl

Weronika Więzowska
tel: +48 537 999 310
e-mail: w.wiezowska@filharmonia.szczecin.pl

Wynajem obiektu
Magdalena Sawicka-Błądek
tel. +48 576 050 270
e-mail: wynajmy@filharmonia.szczecin.pl

Zwiedzanie obiektu
e-mail: zwiedzanie@filharmonia.szczecin.pl

Sesje zdjęciowe
Marta Mac
tel: +48 537 999 302
e-mail: m.mac@filharmonia.szczecin.pl

Wolontariat
Anna Pawłowska
e-mail: wolontariat@filharmonia.szczecin.pl
tel. +48 91 431 07 26

Dni otwarcia galerii Poziom 4. – szczegóły w zakładce WYSTAWY

Infolinia pod numerem (+48) 539 949 454 jest czynna od wtorku do czwartku w godz. od 10.00 do 16.00.

PION PROGRAMOWY
Sekcja Wydarzeń Artystycznych
Kinga Rozkrut - kierownik
e-mail: k.rozkrut@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 50
Mariola Bryl
e-mail: m.bryl@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 51
Matylda Grączewska
e-mail: matylda.graczewska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 52
Izabela Mich-Bryl
e-mail: i.mich@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 54
Magdalena Rocka
e-mail: m.rocka@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 54
Dominik Wastowski
Centrum Informacji i Promocji
Patrycja Proczak - kierownik
e-mail: p.proczak@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 25
Julia Matyszczyk - z-ca kierownika ds. sprzedaży
Aleksandra Bednarska
Joanna Błachowska-Kurbiel
Maciej Cybulski
e-mail: m.cybulski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 24
Patrycja Glądała
e-mail: p.gladala@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 23
Katarzyna Grochowska
Katarzyna Hołownia
Bożena Jasińska
Centrum Edukacji
Mateusz Czarnowski - kierownik
e-mail: m.czarnowski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 28
Kamila Mostowik-Matczak - z-ca kierownika
Julia Hałas
e-mail: j.halas@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 26
Natalia Maciejczak
e-mail: n.maciejczak@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 26
Hanna Wilińska
e-mail: h.wilinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 431 07 27
Samodzielne stanowiska
Jolanta Góra - radca prawny
Katarzyna Conder - główny specjalista ds. personalnych i organizacji pracy
e-mail: k.conder@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 64
Krzysztof Janowski - administrator systemów informatycznych
e-mail: k.janowski@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 69
Weronika Więzowska - główny specjalista ds. pozyskiwania środków
e-mail: w.wiezowska@filharmonia.szczecin.pl
tel: 537 999 310
Katarzyna Plater-Zyberk - rzecznik prasowy
e-mail: rzecznik@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 537 999 308
Mateusz Drozda - specjalista ds. BHP
PION ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY
Sekcja administracyjno-gospodarcza
Danuta Burdzińska - kierownik
e-mail: d.burdzinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 66
Wioletta Przybyłowicz - z-ca kierownika
Karina Grocholska
e-mail: e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl
tel: tel: +48 91 430 95 11
Marta Mac
e-mail: e-mail: m.mac@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 537 999 302
Magdalena Sawicka-Błądek
e-mail: m.sawicka@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 67
Paulina Zaniewska
e-mail: sekretariat@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 430 95 11
Sekcja Techniczna
Tomasz Trojanowski - kierownik
Rafał Przybyłowicz - z-ca kierownika
Łukasz Błądek
Marek Chmiel
Sławomir Ciesielski
Marcin Kołłek
Leszek Kotwicki
Igor Odziemczyk
Wiktor Pietruszka
Jan Remelski
PION FINANSOWY
Anna Jur - p.o. Główny Księgowy
Sekcja Finansowa
Joanna Doktorczyk
Katarzyna Piaskowska
e-mail: k.piaskowska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 63
Monika Plucińska-Wawrzyniak
e-mail: m.plucinska@filharmonia.szczecin.pl
tel: +48 91 311 68 60
Czerwiec 2024
01CZE '24sb, 12:00
Kampania Słyszę Dobre Dźwięki 2023-2024BajkoterapiaWarsztaty
01CZE '24sb, 12:00
Galeria Poziom 4.RETROSPEKTYWA: Ryszard HorowitzWystawa
01CZE '24sb, 13:00
Kampania Słyszę Dobre Dźwięki 2023-20247 lekcji dookoła muzyki | Maciej SzymanowiczWernisaż
01CZE '24sb, 17:00
Kampania Słyszę Dobre Dźwięki 2023-2024 | KONCERTY RODZINNE 2023/2024Kim był Oz?Koncert rodzinnydla dzieci od 6. roku życia z opiekunami
02CZE '24nd, 12:00
Kampania Słyszę Dobre Dźwięki 2023-2024PregnatoWarsztaty
02CZE '24nd, 12:00
Galeria Poziom 4.RETROSPEKTYWA: Ryszard HorowitzWystawa
02CZE '24nd, 12:00
02CZE '24nd, 17:00
Kampania Słyszę Dobre Dźwięki 2023-2024 | KONCERTY RODZINNE 2023/2024Kim był Oz?Koncert rodzinnydla dzieci od 6. roku życia z opiekunami
04CZE '24wt, 10:00
Donuta zapraszaKoncert kameralnydla przedszkoli, klas I-III i seniorów
04CZE '24wt, 12:00
Donuta zapraszaKoncert kameralnydla przedszkoli, klas I-III i seniorów
05CZE '24śr, 10:00
Donuta zapraszaKoncert kameralnydla przedszkoli, klas I-III i seniorów
05CZE '24śr, 12:00
Donuta zapraszaKoncert kameralnydla przedszkoli, klas I-III i seniorów
08CZE '24sb, 09:00
RANIUTTOWarsztaty z publicznościądla dzieci od 1. do 2. roku życia z opiekunami
08CZE '24sb, 10:30
RANIUTTOWarsztaty z publicznościądla dzieci od 3. do 4. roku życia z opiekunami
08CZE '24sb, 12:00
RANIUTTOWarsztaty z publicznościądla dzieci od 5. do 6. roku życia z opiekunami
08CZE '24sb, 12:00
Galeria Poziom 4.RETROSPEKTYWA: Ryszard HorowitzWystawa
08CZE '24sb, 12:00
08 CZE, sb, 18:00 - MICHAŁ BAJOR- NO, A JA? [PRZENIESIONY Z 17.03.2024]koncert zewnętrzny
09CZE '24nd, 12:00
Galeria Poziom 4.RETROSPEKTYWA: Ryszard HorowitzWystawa
09CZE '24nd, 12:00
09CZE '24nd, 15:00
ACADEMICOAkademia Sztuki kameralnieKoncert kameralny
09 CZE, nd, 17:00 - ANDRZEJ SIKOROWSKIkoncert zewnętrzny
14CZE '24pt, 19:00
GRANDIOSO 2023/2024Zakończenie sezonu | BRANFORD MARSALISKoncert symfoniczny
15CZE '24sb, 12:00
Galeria Poziom 4.RETROSPEKTYWA: Ryszard HorowitzWystawa
15CZE '24sb, 12:00
15CZE '24sb, 17:00
15CZE '24sb, 19:00
GRANDIOSO 2023/2024Zakończenie sezonu [PRZENIESIONY NA 14 CZERWCA]Koncert symfoniczny
16CZE '24nd, 12:00
Galeria Poziom 4.RETROSPEKTYWA: Ryszard HorowitzWystawa
16CZE '24nd, 12:00
DZIŚ21 CZEpt, 16:30
DZIŚ21 CZEpt, 19:00
JUTRO22 CZEsb, 12:00
Galeria Poziom 4.RETROSPEKTYWA: Ryszard HorowitzWystawa
JUTRO22 CZEsb, 12:00
23CZE '24nd, 12:00
Galeria Poziom 4.RETROSPEKTYWA: Ryszard HorowitzWystawa
23CZE '24nd, 12:00
24CZE '24pn, 19:00
29CZE '24sb, 12:00
Galeria Poziom 4.RETROSPEKTYWA: Ryszard HorowitzWystawa
30CZE '24nd, 12:00
Galeria Poziom 4.RETROSPEKTYWA: Ryszard HorowitzWystawa
Lipiec 2024
2024
REPERTUAR